VS-150SQ030TR
DIODE SCHOTTKY 30V 15A DO204AR
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
VS-150SQ030TR
VS-150SQ030TR Hakkında
VS-150SQ030TR, Vishay tarafından üretilen 30V/15A kapasiteli Schottky doğrultucu diyotudur. DO-204AR axial paketinde sunulan bu hızlı recovery diyotu, anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, DC-DC konvertörleri ve ön doğrultma uygulamalarında kullanılır. 540 mV forward voltaj düşüşü ve 500ns altında recovery süresi sayesinde verimliliği arttırır. -55°C ile +150°C arasında stabil çalışır. Through-hole montajla PCB'ye entegre edilir. Ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 900pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AR, Axial
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AR
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 540 mV @ 15 A