VS-150SQ030
DIODE GEN PURP 30V 15A DO204AR
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
VS-150SQ030
VS-150SQ030 Hakkında
VS-150SQ030, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı silikon diyotdur. 30V ters voltaj derecelendirilmesi ve 15A ortalama doğrultulmuş akımı ile, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. DO-204AR axial paketinde sağlanan bu standart hızlı iyileştirme diyotu, 540mV maksimum forward voltaj düşüşü ve 1.75mA ters sızıntı akımı karakteristikleriyle endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. -55°C ile 150°C junction sıcaklık aralığında çalışmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 900pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 30 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AR, Axial
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AR
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 540 mV @ 15 A