VS-150K60A
DIODE GEN PURP 600V 150A DO205AA
Paket/Kılıf
Stud
Seri / Aile Numarası
VS-150K60A
VS-150K60A Hakkında
VS-150K60A, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı 600V doğrultucu diyottur. 150A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile yüksek güç uygulamalarında kullanılan standart recovery tipinde bir diyottur. DO-205AA (DO-8) kasa tipinde şasi ve stud montaj seçeneği ile sunulmaktadır. -40°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 600V ters gerilim dayanımı ve 1.33V maksimum ileriye doğru gerilim düşümü (471A'da) ile güç kaynakları, kaynak makineleri, endüstriyel doğrultucular ve ağır akım uygulamalarında kullanılır. Standart recovery hızı >500ns ve >200mA ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 150A
Current - Reverse Leakage @ Vr 35 mA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 200°C
Package / Case DO-205AA, DO-8, Stud
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-205AA (DO-8)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.33 V @ 471 A