VS-150EBU04HF4
DIODE GP 400V 150A POWERTAB
Paket/Kılıf
PowerTab™
Seri / Aile Numarası
VS-150EBU04HF4
VS-150EBU04HF4 Hakkında
VS-150EBU04HF4, Vishay tarafından üretilen 150A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip standart doğrultma diyodudur. 400V maksimum ters voltaj (Vr) ile tasarlanan bu komponent, 150A akımda 1.3V maksimum ileri voltaj düşüşü gösterir. PowerTab® kasa tipi ile chassis mount montajına uygun olan bu diyot, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Standard recovery hızına (>500ns) sahip olan VS-150EBU04HF4, ters akım sızıntısı 150V'de 50µA ile sınırlıdır. Güç kaynakları, inverterler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan bu komponent, yüksek akım doğrultma işlemleri için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 150A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 150 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PowerTab®
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerTab®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 150 A