VS-12TQ045STRL-M3
DIODE SCHOTTKY 45V 15A D2PAK
Seri / Aile Numarası
VS-12TQ045STRL
VS-12TQ045STRL-M3 Hakkında
VS-12TQ045STRL-M3, Vishay tarafından üretilen 45V/15A Schottky doğrultucu diyottur. Surface mount D2PAK (TO-263-3) paketinde sunulan bu bileşen, 560 mV'luk düşük forward voltaj düşümü ve 500ns'den hızlı recovery süresi özellikleri ile güç kaynakları, inverter devreleri ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 900pF @ 5V/1MHz kapasitans değerine ve 1.75 mA @ 45V ters sızıntı akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 900pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 15 A