VS-12TQ045-M3
DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
VS-12TQ045
VS-12TQ045-M3 Hakkında
VS-12TQ045-M3, Vishay tarafından üretilen 45V 15A kapasiteli Schottky doğrultma diyodudur. TO-220AC paketinde sunulan bu diyot, düşük forward voltage (710 mV @ 30 A) ve hızlı recovery karakteristiğine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, invertörler, güç dönüştürücüleri ve doğrultma devrelerinde yer alan uygulamalarda kullanılır. 1.75 mA ters akım karakteristiği ve 900 pF (1 MHz) kapasitansı ile anahtarlama devrelerinde yüksek frekans uygulamalarına da uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 900pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 710 mV @ 30 A