VS-12TQ040STRLPBF
DIODE SCHOTTKY 40V 15A D2PAK
Seri / Aile Numarası
VS-12TQ040
VS-12TQ040STRLPBF Hakkında
VS-12TQ040STRLPBF, Vishay tarafından üretilen 40V 15A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. D²Pak (TO-263) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, 560 mV forward voltajı ile düşük enerji kaybı sağlar. Fast recovery özelliği ile 500ns'nin altında komütasyon hızına sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, güç kaynakları, invertörler, anahtarlamalı regülatörler ve RF uygulamalarında kullanılır. 900pF junction kapasitansi ve 1.75 mA reverse leakage akımı ile güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 900pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 15 A