VS-12TQ040STRL-M3
DIODE SCHOTTKY 40V 15A D2PAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-12TQ040STRL
VS-12TQ040STRL-M3 Hakkında
VS-12TQ040STRL-M3, Vishay tarafından üretilen 40V 15A kapasiteli Schottky doğrultucu diyotudur. D2PAK (TO-263-3) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 560 mV maksimum ileriye doğru gerilim düşüşü ve 500ns'den daha kısa geri kazanım süresi sayesinde, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve ters polarite koruması gibi uygulamalarda kullanılabilir. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı, endüstriyel ve otomotiv ortamlarında güvenilir performans sağlar. 1.75 mA'lık düşük geri sızıntı akımı enerji verimliliğini artırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 900pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 15 A