VS-12F100
DIODE GEN PURP 1KV 12A DO203AA
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Stud
Seri / Aile Numarası
VS-12F100
VS-12F100 Hakkında
VS-12F100, Vishay tarafından üretilen 1000V reverse voltaj kapasitesi olan genel amaçlı silikon doğrultma diyodudur. 12A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanan bu bileşen, endüstriyel güç kaynakları, kaynak makineleri ve AC doğrultma uygulamalarında kullanılır. DO-203AA (DO-4) stud mount paketi ile yüksek güç disipasyonu gerektiren uygulamalar için uygundur. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Standard recovery tipi diyot olup 500ns üstü recovery time'a ve 1.26V maksimum forward voltaj değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 12 mA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-203AA, DO-4, Stud
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-203AA (DO-4)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.26 V @ 38 A