VS-12CWQ10FNHM3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
VS-12CWQ10FNHM3
VS-12CWQ10FNHM3 Hakkında
VS-12CWQ10FNHM3, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisi komponenttir. Ortak katot konfigürasyonunda bir çift diyot içerir ve 100V ters voltaj toleransına sahiptir. Her diyot başına 6A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 950mV ileri voltajına (12A'de) sahiptir. Surface mount D-PAK (TO-252-3) paketi ile sunulan bu bileşen, 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışır ve 500ns'den kısa ters iyileştirme hızına sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, DC/DC dönüştürücüler ve yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-PAK (TO-252AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 950 mV @ 12 A