VS-12CWQ04FNTR-M3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V 6A DPAK
Seri / Aile Numarası
VS-12CWQ04FNTR
VS-12CWQ04FNTR-M3 Hakkında
VS-12CWQ04FNTR-M3, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. 40V maksimum ters voltaj kapasitesi ile 6A ortalama doğrultulmuş akım sunmaktadır. 1 pair common cathode konfigürasyonu sayesinde iki diyotun katodu birbirine bağlıdır. 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilen bu bileşen, TO-252-3 (DPak) paket türü ile sunulmaktadır. 680 mV maksimum forward voltajı ve 500ns'den kısa recovery time'ı ile ağ doğrultması, invertör, güç kaynağı ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 mA @ 40 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-PAK (TO-252AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 12 A