VS-12CTQ045STRRPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-12CTQ045
VS-12CTQ045STRRPBF Hakkında
VS-12CTQ045STRRPBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahip olup her bir diyot için 6A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Maksimum 45V ters gerilim dayanımı ve 600mV forward voltage @ 6A ile karakterize edilen bu bileşen, ≤500ns hızlı iyileştirme süresi sunar. -55°C ile +175°C arasında çalışabilir. Anahtarlama devreleri, güç kaynakları, inverter uygulamaları ve yüksek hızlı doğrultma gerektiren sistem tasarımlarında kullanılır. Yüksek akım uygulamaları için D²Pak paket tasarımı etkili ısı dağıtımı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 6 A