VS-10WT10FNTRR
DIODE SCHOTTKY 100V 10A DPAK
Seri / Aile Numarası
VS-10WT10FNTR
VS-10WT10FNTRR Hakkında
VS-10WT10FNTRR, Vishay tarafından üretilen 100V 10A kapasiteli Schottky hızlı doğrultucu diyottur. TO-252-3 (DPak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 810 mV maksimum ileri gerilim düşüşü ve 50 µA ters sızıntı akımı ile karakterizedir. -55°C ile +175°C arasında çalışabilir. Fast Recovery özelliği sayesinde 500ns'den daha hızlı anahtarlama sağlar. Düşük kayıp kaynağı olarak güç kaynakları, şarj cihazları, DC-DC konvertörleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 400pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-PAK (TO-252AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 810 mV @ 10 A