VS-10WQ045FNTRR-M3
DIODE SCHOTTKY 45V 10A DPAK
Seri / Aile Numarası
VS-10WQ045FNTRR
VS-10WQ045FNTRR-M3 Hakkında
VS-10WQ045FNTRR-M3, Vishay tarafından üretilen 45V, 10A kapasiteli bir Schottky diyottur. Surface mount TO-252-3 (DPak) paketinde sunulan bu bileşen, 630mV forward voltage ile çalışır ve -40°C ile 175°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilir. 760pF kapasitans değeri ile 5V'de 1MHz'de ölçülmüştür. Reverse leakage akımı 45V'de 1mA'dir. Bu diyot, güç kaynakları, AC-DC konverterler, SMPS devreleri, güç yönetimi uygulamaları ve yüksek akımlı doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Düşük forward voltage karakteristiği sayesinde enerji kaybını minimize eder ve termal yönetimi kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 760pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package D-PAK (TO-252AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 10 A