VS-10WQ045FNTRPBF
DIODE SCHOTTKY 45V 10A DPAK
Seri / Aile Numarası
VS-10WQ045FN
VS-10WQ045FNTRPBF Hakkında
VS-10WQ045FNTRPBF, Vishay tarafından üretilen 45V 10A kapasiteli Schottky diyottur. TO-252-3 (DPak) yüzey montajlı paket ile sağlanan bu bileşen, güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve DC-DC dönüştürücülerde doğrultma uygulamalarında kullanılır. 630mV ileri gerilim düşüşü ve 760pF kapasitansta (5V, 1MHz) karakteristiklerle, hızlı anahtarlama gerektiren endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 760pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-PAK (TO-252AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 10 A