VS-10TQ035SPBF
DIODE SCHOTTKY 35V 10A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-10TQ035
VS-10TQ035SPBF Hakkında
VS-10TQ035SPBF, Vishay tarafından üretilen 35V 10A kapasitesinde bir Schottky doğrultma diyotudur. D²Pak (TO-263-3) surface mount paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlamaya ve düşük ileri gerilim düşüşüne (570mV @ 10A) sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns ve altında komutasyon sürelerine ulaşır. Güç kaynakları, AC/DC konvertörleri, düşük voltaj doğrultma devreleri ve yüksek frekans anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 2mA @ 35V ters sızıntı akımı ile stabildir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 900pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 35 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 10 A