VS-10MQ100NPBF
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA
Seri / Aile Numarası
VS-10MQ100
VS-10MQ100NPBF Hakkında
VS-10MQ100NPBF, Vishay tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultma diyotudur. 100V ters voltaj duyarlılığı ve 1A ortalama doğrultulmuş akımı ile tasarlanmıştır. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 780mV ileri yönde voltaj düşüşü ile karakterize edilir. 38pF kapasitansı ve 500ns'den daha hızlı iyileşme süresi sayesinde anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüleri ve yüksek frekans devrelerinde kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. Not: Bu ürün üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 38pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 780 mV @ 1 A