VS-10ETS12STRRPBF
DIODE GEN PURP 1.2KV 10A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-10ETS12
VS-10ETS12STRRPBF Hakkında
VS-10ETS12STRRPBF, Vishay tarafından üretilen 1200V 10A kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyotudur. TO-263AB (D²Pak) yüzey montajlı paket ile sağlanır ve -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. 1.1V maksimum forward voltajı ve 50µA reverse leakage akımı özellikleriyle, güç kaynağı devreleri, UPS sistemleri, motor kontrol ve endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. Standard recovery diyot olarak 500ns üstü recovery time değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 10 A