VS-10ETS10STRLPBF
DIODE GEN PURP 1KV 10A TO263AB
Seri / Aile Numarası
VS-10ETS10
VS-10ETS10STRLPBF Hakkında
Vishay VS-10ETS10STRLPBF, 1000V ters voltaj ve 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip genel amaçlı standart recovery diyotudur. TO-263-3 (D²Pak) surface mount paketinde sunulan bu bileşen, 1.1V maksimum ileri gerilim düşümü ile güç uygulamalarında düşük kayıp sağlar. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen diyot, AC/DC konvertörlerde, güç kaynakları ve düzeltme devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tab kontağı ile geliştirilmiş ısı dağıtımı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 10 A