VS-10ETF12SLHM3
DIODES - D2PAK-E3
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-10ETF12SLHM3
VS-10ETF12SLHM3 Hakkında
VS-10ETF12SLHM3, Vishay tarafından üretilen 10A rated ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip fast recovery diyottur. 1200V DC reverse voltaj dayanımı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 310 ns reverse recovery time'a ve maksimum 1.33V forward voltaj düşümüne sahiptir. Güç kaynakları, invertör devreleri, AC/DC konvertörleri ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 150°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 310 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.33 V @ 10 A