VS-10ETF12FP-M3
DIODE GEN PURP 1.2KV 10A TO220FP
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
VS-10ETF12FP
VS-10ETF12FP-M3 Hakkında
VS-10ETF12FP-M3, Vishay tarafından üretilen 1.2kV/10A kapasiteli hızlı iyileştirmeli (fast recovery) genel amaçlı doğrultucu diyottur. TO-220-2 Full Pack paket tipi ile montajı kolaydır. 10A ortalama doğrultulmuş akım ve 1.33V maksimum forward voltajı ile yüksek verimli uygulamalar için tasarlanmıştır. Reverse recovery time 310ns ile 200mA üstü akım uygulamalarında hızlı anahtarlama sağlar. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında endüstriyel AC/DC güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 310 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-2 Full Pack
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.33 V @ 10 A