VS-10ETF04STRLPBF
DIODE GEN PURP 400V 10A TO263AB
Seri / Aile Numarası
VS-10ETF04
VS-10ETF04STRLPBF Hakkında
Vishay VS-10ETF04STRLPBF, 400V reverse voltaj yeteneğine sahip 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasiteli bir genel amaçlı fast recovery diyotudur. TO-263-3 (D²Pak) SMD paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. 1.2V forward voltage @ 10A ve 200ns reverse recovery time değerleriyle, düşük frekanslı AC/DC dönüştürme, anahtarlama güç kaynakları ve doğrultucu uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Surface mount montajı ile kompakt tasarımlar için uygun hale getirilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 200 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 10 A