VS-10ETF02STRLPBF
DIODE GEN PURP 200V 10A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-10ETF02
VS-10ETF02STRLPBF Hakkında
VS-10ETF02STRLPBF, Vishay tarafından üretilen 200V 10A kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyotudur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponen, AC/DC güç kaynakları, şarj devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 1.2V ön kapanma gerilimi ve 200ns geri kazanım süresi ile hızlı doğrultma işlemi gerçekleştirir. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 200 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 10 A