VS-10CWH02FNTRL-M3
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO252-3
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
VS-10CWH02FNTRL
VS-10CWH02FNTRL-M3 Hakkında
VS-10CWH02FNTRL-M3, Vishay tarafından üretilen 200V 10A kapasiteli fast recovery diyot dizi komponentdir. TO-252-3 (DPak) Surface Mount paketinde sunulan bu ürün, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna sahiptir. Maksimum 175°C junction sıcaklığında çalışabilen bileşen, 1.15V forward voltage ve 23ns reverse recovery time özelliğine sahiptir. Ortalama doğrultulmuş akım 10A olan diyot dizisi, ters akım sızıntısı 40µA@200V'dir. Fast recovery karakteristiği (≤500ns, >200mA) sayesinde AC-DC konvertörleri, güç kaynakları ve inverter uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 23 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-PAK (TO-252AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.15 V @ 10 A