VS-10BQ030HM3/5BT
DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO214AA
Seri / Aile Numarası
VS-10BQ030HM3
VS-10BQ030HM3/5BT Hakkında
VS-10BQ030HM3/5BT, Vishay tarafından üretilen 30V 1A kapasiteli Schottky diyottur. DO-214AA (SMB) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 420mV maksimum forward voltajı ve 500µA reverse leakage akımı özellikleriyle karakterizedir. Fast recovery tipi diyot olarak 500ns'den düşük switching sürelerine sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, anahtarlı güç devreleri ve freewheeling aplikasyonlarında kullanılır. 1MHz'de 200pF kapasitansı ile RF uygulamalarında da tercih edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 200pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 420 mV @ 1 A