VPR451U075N1L
CAP ALUM 450UF 75V RADIAL
Seri / Aile Numarası
VPR451U075N
VPR451U075N1L Hakkında
VPR451U075N1L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 450µF kapasitanslı, 75V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. 102mOhm ESR değeri ile 10kHz'de çalışmaya uygun olup, maksimum 1.779A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan geniş sıcaklık aralığına ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 450 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 102mOhm @ 10kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.779 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V