VPR322U016N1L
CAP ALUM 3200UF 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
VPR322U016N1L
VPR322U016N1L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen VPR322U016N1L, 3200µF kapasitansına ve 16V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 10kHz'de 29mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 10kHz'de 3.637A ripple akım kapasitesi vardır. -10% ile +75% toleransına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 3200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 10kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.637 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V