VPR222U040N2L
CAP ALUM 2200UF 40V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
VPR222U040N2L
VPR222U040N2L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen VPR222U040N2L, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2200 µF kapasitans ve 40V nominal voltaj ile güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 17mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayarak, 10 kHz'de 4.732A ripple akımına dayanabilir. Through-hole radial montaj tipi ile PCB'ye kolaylıkla entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 10kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.732 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V