VPR161U040E1A
CAP ALUM 160UF 40V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
VPR161U040E1A
VPR161U040E1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen VPR161U040E1A, 160µF kapasitans değerine ve 40V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -55°C ile +105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 171mOhm ESR değeri ile 10kHz'de 1.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. Analog devreler, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel elektronik devrelerde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 160 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 171mOhm @ 10kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V