VPR132U025L1L
CAP ALUM 1300UF 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
VPR132U025L1L
VPR132U025L1L Hakkında
VPR132U025L1L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 1300µF kapasiteli, 25V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde through-hole teknolojisini kullanır. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 35mOhm ESR değeri ile 10kHz frekansında 2.729A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. -10% ile +75% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 10kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.729 A @ 10 kHz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V