VLZ7V5-GS08
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
VLZ7V5
VLZ7V5-GS08 Hakkında
Vishay VLZ7V5-GS08, 7.5V nominal zener voltajı ile çalışan 500mW güçte bir zener diyottur. SOD-80 (QuadroMELF) yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruması gereken devre tasarımlarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı sayesinde endüstriyel uygulamalara uygundur. 8Ω maksimum dinamik impedansosu ile kararlı referans voltajı sağlar. Bu ürün üretimdeki (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 8 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-80 Variant
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 QuadroMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V