VLZ6V8-GS08
DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
VLZ6V8
VLZ6V8-GS08 Hakkında
VLZ6V8-GS08, Vishay tarafından üretilen 6.8V nominal değerine sahip tek bir Zener diyottur. SOD-80 QuadroMELF yüzey montaj paketiyle sunulan bu bileşen, 500 mW maksimum güç dağıtım kapasitesine sahiptir. 8 Ohm maksimum empedans ve 1.5V maksimum forward voltajı (200 mA'de) ile stabilize devreler, voltaj düzenleyiciler ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı, endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için uygun kılmaktadır. Parça güncellenmiş versiyonlar tarafından desteklenmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 8 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-80 Variant
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 QuadroMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V