VLZ51-GS08
DIODE ZENER 51V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
VLZ51-GS08
VLZ51-GS08 Hakkında
VLZ51-GS08, Vishay tarafından üretilen 51V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. Surface mount SOD-80 (QuadroMELF) paketinde sunulan bu komponent, 500mW güç yönetimi kapasitesine ve 100 Ohms maksimum impedansa sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışır. 45.6V ters voltajında 40µA ters sızıntı akımı, 200mA ileri akımında 1.5V maksimum ileri voltajı karakteristikleri bulunmaktadır. Regülatör devrelerde, gerilim referans uygulamalarında ve aşırı gerilim koruması sistemlerinde kullanılır. Bileşen üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 45.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-80 Variant
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 QuadroMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V