VLZ39-GS08
DIODE ZENER 39V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
VLZ39
VLZ39-GS08 Hakkında
VLZ39-GS08, Vishay tarafından üretilen 39V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 500mW güç kapasitesi ile tasarlanmış olup, SOD-80 QuadroMELF yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. Maximum 85 Ohm impedans değeri ile voltaj regülasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kararlı performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Güç kaynakları, analog devrelerde aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılabilir. Ürün şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 85 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-80 Variant
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 QuadroMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V