VLZ16-GS18
DIODE ZENER 16V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
VLZ16-GS18
VLZ16-GS18 Hakkında
Vishay tarafından üretilen VLZ16-GS18, 16V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-80 (QuadroMELF) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 500mW güç kapasitesine ve 18 Ohm maksimum impedansa sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışan bu diyot, voltaj düzenleme, gerilim referans oluşturma ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. 200mA akımda maksimum 1.5V ileri gerilim düşümü gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 18 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-80 Variant
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 QuadroMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V