VI30120CHM3/4W
DIODE SCHOTTKY 30A 120V TO-262AA
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
VI30120CHM
VI30120CHM3/4W Hakkında
VI30120CHM3/4W, Vishay tarafından üretilen 30A/120V Schottky doğrultma diyotu dizisidir. TO-262AA (I²Pak) paketinde sunulan bu komponent, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna sahiptir. Diyot, diode başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine, 970 mV maksimum ileri voltajına (15A'de) ve 800 µA ters kaçak akımına (120V'de) sahiptir. Fast Recovery karakteristikleri (≤500ns) ile yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilen bu komponent, -40°C ile +150°C arasında çalışır. Switching power supplies, DC-DC konverterler, güç kaynağı devreleri ve yüksek akım doğrultma uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-262AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 970 mV @ 15 A