VI20200G-E3/4W
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO262
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
VI20200G
VI20200G-E3/4W Hakkında
VI20200G-E3/4W, Vishay tarafından üretilen 200V Schottky diyot dizisidir. TO-262-3 (I²Pak) Through Hole paketinde sunulan bu komponent, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmıştır. Diyot başına 10A ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahip olup, maksimum 1.7V forward voltaj düşümüne (-40°C ile +150°C arasında çalışabilir. 200V ters gerilim nominal değerinde 150µA sızıntı akımı belirtilmiştir. Fast Recovery özelliği ile 500ns'nin altında anahtarlama hızına sahip bu diyot dizisi, güç kaynakları, invertörler, konverterler ve diğer doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-262AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 10 A