VHT3.3M250
CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
VHT3.3M250
VHT3.3M250 Hakkında
VHT3.3M250, NTE Electronics tarafından üretilen 3.3 µF kapasiteli, 250V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömrü vardır. Güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V