VHT3300M50
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
VHT3300M50
VHT3300M50 Hakkında
VHT3300M50, NTE Electronics tarafından üretilen 3300 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket türünde through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 1000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolamak gereken düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V