VHT100M250
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
VHT100M250
VHT100M250 Hakkında
VHT100M250, NTE Electronics tarafından üretilen 100 µF kapasitanslı, 250 V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için polarize kondansatör olarak kullanılır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve dc bloklama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen endüstriyel standart bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V