VHT1000M16
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
VHT1000M16
VHT1000M16 Hakkında
VHT1000M16, NTE Electronics tarafından üretilen 1000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, can tipinde kasa ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 1000 saat ömrü 105°C'de belirtilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip polar yapısı, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve zaman sabitleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V