VHT1000M100
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
VHT1000M100
VHT1000M100 Hakkında
VHT1000M100, NTE Electronics tarafından üretilen 1000 µF kapasiteli, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketlemesi ile Through Hole montajına uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Polar yapıdaki bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V