VDZT2R12B
DIODE ZENER 12V 100MW VMD2
Seri / Aile Numarası
VDZT2R12B
VDZT2R12B Hakkında
VDZT2R12B, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 12V nominal voltaj değerine sahip tekil zener diyottur. SOD-723 surface mount paketinde sunulan bu bileşen, 100mW güç yeteneğine ve ±2% voltaj toleransına sahiptir. Maksimum 30 Ohm impedansa ve 100nA ters kaçak akımına (@9V) sahip olan diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj düzenlemesi, aşırı voltaj koruması ve sinyal kütüphanesi uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 9 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-723
Part Status Obsolete
Power - Max 100 mW
Supplier Device Package VMD2
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V