VB60100CHE3/I
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VB60100CHE3
VB60100CHE3/I Hakkında
VB60100CHE3/I, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 100V maksimum ters voltaj (Vr) ile tasarlanan bu bileşen, 30A ortalama doğrultulmuş akım (Io) kapasitesine sahiptir. Common cathode konfigürasyonunda iki diyot içeren bu dizi, 790mV maksimum forward voltaj (Vf) değerine sahiptir. Fast recovery özellikleri ile 500ns altında açılma süresi gösterir. TO-263-3 (D²Pak) SMD paketlemesi ile monte edilir ve -40°C ile +150°C arasında çalışır. Güç uygulamalarında, anahtarlama devreleri, AC doğrultma işlemleri ve yüksek akım uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 1mA ters sızıntı akımı (@ 100V) ile iyi elektrik özellikleri sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 30 A