VB40150C-M3/4W
DIODE SCHOTTKY 40A 150V TO-263AB
Seri / Aile Numarası
VB40150C
VB40150C-M3/4W Hakkında
VB40150C-M3/4W, Vishay tarafından üretilen 150V 40A kapasiteli Schottky doğrultma diyotu çiftidir. TO-263AB (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, her bir diyotta 15A ortalama düzeltilmiş akım kapasitesine ve 1.36V maksimum ileri gerilim düşüşüne (15A'da) sahiptir. Ters yükleme gerilimi 150V'da 200µA kaçak akımıyla sınırlıdır. 500ns'den daha kısa geri kazanım süresi ile fast recovery özelliğine sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve enerji yönetimi uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 150 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.36 V @ 15 A