VB30M120CHM3/I
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO263
Seri / Aile Numarası
VB30M120CHM3
VB30M120CHM3/I Hakkında
VB30M120CHM3/I, Vishay tarafından üretilen bir Schottky diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir ve yüksek hız doğrultma uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120V ters gerilim kapasitesine ve 15A ortalama doğrultulmuş akım derecesine sahiptir. 980mV'luk düşük ön gerilim düşüşü ile enerji verimliliği sağlar. Surface mount TO-263 (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Hızlı kurtarma zamanı (≤500ns) sayesinde yüksek frekanslı devrelere uygunudur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 120 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 980 mV @ 15 A