VB20100C-M3/8W
DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO-263AB
Seri / Aile Numarası
VB20100C
VB20100C-M3/8W Hakkında
VB20100C-M3/8W, Vishay tarafından üretilen 100V Schottky doğrultucu diyottur. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, ortalama 10A doğrultulmuş akım kapasitesine ve 790mV ileri gerilim düşümüne sahiptir. Fast Recovery özelliğiyle 500ns'den kısa anahtarlama süresine sahip olan diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, enerji yönetim sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 150°C arasında güvenli çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 10 A