VB10150S-E3/4W
DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO263AB
Seri / Aile Numarası
VB10150S
VB10150S-E3/4W Hakkında
VB10150S-E3/4W, Vishay tarafından üretilen 150V 10A kapasiteli Schottky diyottur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 500ns'den daha düşük reverse recovery time (RRR) ile karakterize edilen diyot, enerji dönüşüm, AC-DC güç kaynakları, fotovoltaik inverterleri ve motor sürücüleri gibi güç elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 1.2V @ 10A forward voltage ve 150µA @ 150V reverse leakage current ile verimli doğrultma sağlar. -55°C ile +150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 10 A