V8PAN50-M3/I
DIODE SCHOTTKY 50V 3.7A DO221BC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-221BC
Seri / Aile Numarası
V8PAN50-M3
V8PAN50-M3/I Hakkında
Vishay V8PAN50-M3/I, 50V reverse voltaj kapasitesine sahip Surface Mount Schottky doğrultma diyotudur. 3.7A ortalama doğrultulmuş akım ve 420mV forward voltage özelliğine sahip bu bileşen, DO-221BC (SMA flat leads exposed pad) paketinde sunulmaktadır. Fast recovery karakteristiği (≤500ns @ >200mA) ile düşük kapasitans değeri (1060pF @ 4V, 1MHz), yüksek frekanslı switching uygulamalarında, güç kaynakları, AC-DC konvertörleri ve diğer doğrultma devrelerinde kullanılır. -40°C ile +150°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 1.5mA ters sızıntı akımı ile düşük kaybı özelliği mevcuttur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1060pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3.7A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 50 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case DO-221BC, SMA Flat Leads Exposed Pad
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-221BC (SMPA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 420 mV @ 4 A