V8P45-M3/86A
DIODE SCHOTTKY 45V 4.3A TO277A
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
V8P45-M3/86A
V8P45-M3/86A Hakkında
V8P45-M3/86A, Vishay tarafından üretilen 45V 4.3A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. TO-277 (SMPC) yüzey montaj paketi ile sunulan bu bileşen, hızlı geri kazanım karakteristiğine (≤500ns) sahiptir. Forward voltajı 580 mV @ 8A olan diyot, ters yönlü kaçak akımı 45V'da 600 µA'dır. -40°C ile +150°C arasında çalışabilen bu Schottky diyot, doğrultucu uygulamalar, güç kaynakları, inverted polarity protection ve low-voltage switched-mode power supplies (SMPS) tasarımlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 4.3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 600 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 580 mV @ 8 A